+48 33 811 88 44
Adres:
ul. Bohaterów Monte Cassino, 507 43-382 Bielsko-Biała

  

 • Budorex-Air Sp. z o.o. 
  kim jesteśmy?        

  Po prostu powietrzem... Początkowo działaliśmy jako oddziały Budorexu Joint Venture Sp. z o.o. , jednak od lipca 2013r. staliśmy się odrębną firmą zajmującą się montażem systemów wentylacyjnych, klimatyzacji, ogrzewania powietrzem, automatyki budynków BMS ( Building Management System )

 • personel   
  firmę tworzą ludzie

  Nasza spółka składająca się z wielu pracowników, którzy starają się wykonywać swoje zadania rzetelnie oraz profesjonalnie, pozwala klientom na otrzymanie najlepszej jakości usług. Współpraca z wieloma zakładami umożliwia wszechstronny wybór asortymentu przez co konsument może wybrać najbardziej odpowiadający mu produkt.

 • doświadczenie, profesjionalizm  
  Doradztwo technicznae

  Powietrze i związane z nim systemy to nasza specjalność. Wykwalifikowani doradcy techniczni są do dyspozycji zainteresowanych naszymi towarami. Dzięki doświadczeniu w branży systemów powietrznych potrafią prosto wytłumaczyć działanie sprzedawanych i montowanych przez nas urządzeń.

 • jesteśmy firmą usługowo handlową
  jesteśmy budorex-air !

  Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną w siedzibie firmy jak i wysyłkową. Wykonujemy usługi w zakresie wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji, ogrzewanie powietrzem na terenie woj. Śląskiego. Produkujemy własne wyroby wentylacyjne takie jak: kanały, kształtki, redukcje, daszki, okapy, kratki wentylacyjne i wiele innych produktów związanych z wentylacją.